Změna velikosti písma

fulltext

 AKTUÁLNĚ

Mikulášská nadílka 5.12.2020

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru, bohužel nemůže mikulášská nadílka proběhnout v takovém rozsahu jak ji obec doposud pořádala.

Rádi bychom však potěšili alespoň naše nejmenší občany, a to mikulášským balíčkem.

Pro všechny děti do věku 15 let připravujeme mikulášské balíčky, které jim obcí procházející sv. Mikuláš s pomocníky zanechá po krátkém zazvonění u Vašich dveří.

K osobnímu kontaktu nedojde, děti mohou skupinku zahlédnout z okna, případně zamávat z otevřených dveří.

Nadílka proběhne 5.12. 2020 v čase cca od 17.00 hodin do 19.00 hodin.

Doufáme, že alespoň tímto způsobem uděláme dětem radost.

V případě zájmu o návštěvu Mikuláše a předání nadílky, prosím kontaktujte obecní úřad pomocí:

  • e-mailu: starosta@obecvidice.cz

  • SMS na mobil 604 990

Do informací pro Mikuláše napište prosim: počet dětí, adresu, seznam hříchů.

Děti společně s rodiči, které Mikuláš nezastihne doma, si mohou následující týden pro balíček přijít na obecní úřad.

 

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Akce v okolí > Týnecký mazec 2021

Týnecký mazec 2021

Datum konání
Typ

15. ročník je tu ... www.tyneckymazec.cz www.facebook.com/TyneckyMazec Povedlo se nám na stage k nám dostat kapelu, kterou ještě neměli lidi možnost v ČR vidět a jejich show má parametry, které se v ČR nevidí. Jedná se o belgickou kapelu BEAR, která ve svém přístupu mísí většinu extrémních stylů od HC sekaček přes energické thrashingy až po sypačky. Ovšem jejich koncertní nasazení je doslova epické ???? a u nás tohle nebývá tak často k vidění. Další peckou budou ruští metalisté FALLCIE v čele s krásnou zpěvačkou Valentinou Lavrinenko, kteří již několikrát v ČR koncertovali. Takže potěšení pro ucho i pro oko!!! Na tu hrubší notu zahrají tento rok polští deathmetalisté SPHERE ve stylu Cannibal Corpse nebo slovenští PERVERSITY, melodickou a alternativní část zastoupí úžasní WORDS THAT BURN, kteří ve svém rodném Irsku se po vydání nové desky neuvěřitelně dostali do podvědomí. Z českých band to budou dobře známé kapely DYSANGELIUM, PROLAPSED, F.O.B. nebo MEAN MESSIAH. . Jako vždy jsme se snažili přitáhnout kapely, které běžnému návštěvníkovi u nás nejsou tak až tak známe a dostupné, ale víme, že jsou perfektní a jejich živé prezentace stojí za to....ů Takže asi tak a klipy máte níže :-) BEAR (blasting groovy math metal / Antwerp - Belgie) http://youtu.be/MCg9dmLG1pI Sphere (smashing death metal / Warsaw, Polsko) http://youtu.be/kjYMCa8o994 Fallcie (female fronted metal / Saint Petersburg, Rusko) http://youtu.be/ppzukXPaKfI Elysium (death-metal-core / Týnec nad Labem) http://youtu.be/dP3PIOf3pWQ Words That Burn (alt-melo-metal / Dundalk, Irsko) http://youtu.be/9n8VjsJIB6s PERVERSITY (death metal eternal / Prešov, Slovensko) http://youtu.be/RWdzS5Yg8yQ Dysangelium (unholy death metal / Pardubice) http://youtu.be/Gb7zF-WWQ7o Mean Messiah (industrial thrash-death / Praha) http://youtu.be/IFWinqoSwvc" F.O.B. (death-metal-core / Tábor) http://youtu.be/301m_hZ5GMg Prolapsed (crushing death-grind / Hlinsko) http://youtu.be/PgAb-2AZwNs 2020 (Czech Edition) http://bandzone.cz/akce/116816 2019 http://bandzone.cz/akce/477459 2018 http://bandzone.cz/akce/467987 2017 http://bandzone.cz/akce/422761

detail akce Týnecký mazec 2021
Zpět na přehled