Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zavedení optické sítě do obce Vidice (Vidice, Karlov, Tuchotice)

Zavedení optické sítě do obce Vidice (Vidice, Karlov, Tuchotice)Prospekty pro plánovanou výstavbu optické sítě společnosti CETIN v místních částech (Vidice, Karlov, Tuchotice)

Ode dne 21.04. (pátek) do 22.04. (sobota) bude na území naší obce (místní části Vidice, Tuchotice, Karlov) probíhat sběr souhlasů s připojením na novou optickou síť společnosti CETIN (bývalý Telecom, O2). Pověřený pracovník pan Ludvík Szilágyi bude tuto činnost provádět u každého dotčeného domu. Přivedení optické přípojky je zcela zdarma a nevzniká tím ani povinnost odebírat jakékoliv služby. Po realizaci si můžete vybrat některého z 21 poskytovatelů internetu (O2, Vodafone, T-mobile, Pe3ny net apod.).

CETIN 6.pdf

CETIN 6_page-0001.jpg

CETIN POSKYTOVATELÉ.pdf

RD_PRŮVODNÍ DOPIS- Vidice.pdf