Změna velikosti písma

AKTUÁLNĚ

Informace k současné situaci COVID 19 sledujte v sekci COVID 19

VZKAZ OD MUDr. FANTY:

Vážení pacienti starší 70 let. Volejte nám pouze ti, kteří se NECHCETE u nás nechat očkovat. S těmi, kteří nezavolají automaticky počítáme a až budeme mít vakcíny, tak je naočkujeme, pokud se již nezaregistrovali v centrálním registru - to již změnit nelze.

Sčítání lidu, domů a bytů proběhne o půlnoci z 26. na 27.3.2021 formou online prostřednictvím elektronického formuláře na webu nebo v mobilní aplikaci. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost od 17.4. do 11.5.2021 vyplnit a odevzdat listinný sčítací formulář. Více informací na úřední desce a na webu obce Vidice.

Sčítání lidu, domů a bytů v r. 2021.pdf

Seznam sčítacích komisařů a kontaktních míst.pdf

Novinky k rouškám a respirátorům.jpg

Místní poplatky za rok 2021

• Splatnost místních poplatků prodloužena do 30.6.2021
  • Upřednostňujeme bezhotovostní platbu na účet 9525161/0100
  • úřední hodiny PO: 7:30-12:30   ST: 13:00-18:00

• Poplatek za komunální odpad

poplatek je stanoven dle počtu popelnic: popelnice 120 litrů – 300,- Kč/popelnice

popelnice 240 litrů – 600,- Kč/popelnice

Jako variabilní symbol uvádějte kód obce a svoje číslo domu nebo chaty -
    např.: Vidice č.p.6 má variabilní symbol 16 (kód obce 1 a č.p. 6; chata č.e.06 – var.s. 106),

jako specifický symbol uveďte rok úhrady tj. 2021 ( v případě doplácení dluhu za minulý rok např. 2020 uveďte tento rok jako specifický symbol).

Číselné kódy obcí:

Vidice 1

Roztěž 2

Tuchotice 3

Karlov 4

Nová Lhota 5

• Poplatek ze psa
    • jeden pes 30 kč
    • každý další pes 60 kč

Úvod > Informace o zpracovávání osobních údajů

Informace o zpracovávání osobních údajů

Informace dle § 18 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Obecní úřad Vidice provádí následující zpracování osobních údajů, které mu ukládá zvláštní zákon:

• Evidenci obyvatel s údaji o jménech, příjmeních, bydlišti, rodných číslech, osobním stavu, číslech občanských průkazů
  • Adresní a identifikační údaje žadatele o ověření podpisu, nebo listiny
  • Evidenci nájemníků bytových, nebytových prostor a pozemků
  • Evidenci daní a poplatků
  • Agendu k zajištění voleb (vydávání voličských průkazů, evidenci členů volebních komisí, seznam voličů)
  • Agendu k poskytování informací občanům na základě zákona č. 106/1999Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů
  • Personální a mzdovou agendu