Změna velikosti písma

fulltext

AKTUÁLNĚ

Omlouváme se občanům,

dnešní úřední hodiny jsou zrušeny z důvodu pracovní cesty

POMOC MORAVĚ

Vážení spoluobčané a přátelé obce,

Obec Vidice se přidává k níže uvedené výzvě. Pokud uvažujete i vy o pomoci Moravě, můžete využít naši spolupráci. Jakoukoliv částku můžete věnovat do 25.8.2021.

V minulém týdnu zasáhla jihomoravské obce mimořádná živelná pohroma nevídaného rozsahu, tornádo doslova zdevastovalo několik obcí. Katastrofa si vyžádala bohužel i lidské životy, množství zraněných a obrovské materiální škody. Šokující zpravodajství ze zasaženého regionu nám ještě v následujících dnech teprve odhalí míru škod a obětí. V takovéto situaci je přímá a adresná pomoc tou nejúčinnější, pokud je rychlá a nebyrokratická.

Právě takovou pomoc SMS ČR připravilo společně s Českou spořitelnou, a.s. pro zasažené obce. Jednoduchou a adresnou:

OBEC POMÁHÁ OBCI. POMOCT MOHOU I OBČANÉ

ČTYŘI JEDNODUCHÉ KROKY, JAK RYCHLE POMOCI

S úctou a přáním všeho dobrého

Ing, Miroslav Šafařík – starosta obce Vidice

Program SMS ČR jak jednoduše pomoci tornádem zasaženým obcím.docx_final.pdf

Darovací smlouva od občana_final.pdf

Transparentní účty pro postižené obce.pdf

Úvod > Aktuality

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.